O firmie

Przedsiębiorstwo działa na rynku od 1994 roku. Początkowo podstawowym produktem były drewniane palety transportowe. W 2003 roku nastąpiła całkowita wymiana parku maszynowego i zmieniliśmy profil produkcji na wytwarzanie tarcicy oraz drewnianych elementów konstrukcyjnych przeznaczonych dla budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Nasza oferta trafia zarówno do dużych firm budowlanych jak i drobnych odbiorców Powiatu Prudnickiego oraz powiatów i gmin ościennych. Ze względu na bliskie położenie zakładu przy granicy z Czechami naszymi klientami zostały również czeskie firmy oraz osoby prywatne.

Poszerzając zakres naszej działalności w 2009 roku zainwestowaliśmy w budowę nowego obiektu stolarni i tym samym poszerzyliśmy wachlarz oferowanych produktów o ogrodzenia, meble ogrodowe, altany,tarasy, drewno strugane.

Kolejnym krokiem rozwoju był zakup suszarni do drewna- co pozwoliło nam na rozwinięcie produkcji o drewno suszone. Tym samym do listy naszych wyrobów dołączyły schody drewniane, parapety, łóżka oraz drewniane wykończenia wnętrz.

W planach rozwoju firmy mamy postawione kolejne cele- poszerzenie oferty o gotowe więźby dachowe przycięte pod indywidualne zamówienie (elementy gotowe do montażu – zacięte, gotowe złącza) co pozwoli na skrócenie czasu wymiany lub budowy dachu do minimum.

W trosce o naszych klientów szczególną uwagę przykładamy do jakości oferowanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą handlową .